Internetowy System Zamawiania Przedstawicielstwa Targów Frankfurt w Polsce Targi Frankfurt - Przedstawicielstwo w Polsce
   » TENDENCE 2017 » Zamówienie
Informacje
WYJAZD NA TARGI TENDENCE (AUTOKAR)
Cena: 743,00 zł
Zamawiana ilość:  
Kliknij aby powiększyć


Z przyjemnością przedstawiamy Państwu naszą wyjątkową ofertę wyjazdu luksusowym autokarem Firmy Mazurkas na Targi Tendence do Frankfurtu nad Menem, które od tego roku odbywać się będą przed wakacjami. Wyjazd w terminie 23 – 26 czerwca 2017 obejmuje 2 dni pobytu na targach i 2 noclegi.

Cena wyjazdu od osoby to 743 zł + Vat (brutto 880,77 zł)  i obejmuje:
pobyt na targach 599 zł + Vat 736,77 zl brutto + kartę wstępu 144 zł netto (karta nie podlega podatkowi Vat). W ramach ceny otrzymują Państwo:
- przejazd luksusowym autokarem (duże odstępy między siedzeniami,  z tyłu wieszak na płaszcze i garnitury, klimatyzacja, DVD, WC, bar z kawą, herbatą
i zimnymi napojami płatnymi u kierowcy) do Frankfurtu i z powrotem, transfery: hotel – targi - hotel, podróżny zestaw relaksacyjny: stopery do uszu, maseczka na oczy, podgłówek, ciepłe skarpety i pled; torba na materiały reklamowe.
- dwie noce w Fair Hotel am Rathaus w Schwalbach am Taunus, położonym
w odległości 12 km od terenów targowych i oddalonym o 60 kroków od stacji S-bahn, z której kolejką linii 3 w ciągu 15 minut dojeżdżamy na teren targów, korzystając z karty wstępu na targi jako biletu komunikacji.
W ten sposób są Państwo niezależni od godzin transferów autokarem.
W każdym pokoju jest lodówka, czajnik elektryczny wraz z zestawem herbat oraz kawą rozpuszczalną, a w łazience suszarka.
Bezpłatny internet WiFi dostępny w każdym pokoju, po uprzednim zgłoszeniu w recepcji, możliwość dopłaty do pokoju jednoosobowego 250 zł +VAT za cały pobyt, ilość pokoi jednoosobowych ograniczona;
- śniadania - bardzo różnorodny i bogaty bufet;
- ubezpieczenie Signal Iduna obejmujące koszty leczenia i następstwa nieszczęśliwych wypadków oraz assistance standard podczas podróży i pobytu za granicą;
- opiekę doświadczonego i sympatycznego pilota.

Należność z dopiskiem wyjazd na Targi Tendence należy przelać na r-k:
Targi Frankfurt nr 66 1140 2004 0000 3202 4872 8417.

Trasa przejazdu autokaru:
Warszawa - Łódź - Piotrków Tryb. - Częstochowa - Katowice - Wrocław - Frankfurt.

Szczegóły oferty TUTAJ
Plan wyjazdu TUTAJ
Druk zgłoszenia udziału w wyjeździe TUTAJ

Przedstawicielstwo Targów Frankfurt w Polsce wpisane jest do rejestru organizatorów i pośredników turystycznych Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 06356.  Dla Państwa pełnej informacji zamieszczamy posiadany przez nas Certyfikat ubezpieczeniowy organizatora turystyki.


Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!
Data dodania produktu: 30 marzec 2017.
  Produkt 1 z 3 w kategorii TENDENCE 2017 Następny produkt
Lista wszystkich produktów w targach
Twój koszyk
   


... jest pustyPełna oferta
Zobacz wszystkie
Powiadom znajomych
Powiadom znajomych o możliwości złożenia zamówienia
Regulamin  |  Wysyłka i zwroty  |  Kontakt z nami  |  Uwagi na temat serwisu

29 maj 2017
Comptel.pl