Internetowy System Zamawiania Przedstawicielstwa Targów Frankfurt w Polsce Targi Frankfurt - Przedstawicielstwo w Polsce
   » TENDENCE 2018 » Zamówienie
Informacje
WYJAZD NA TARGI TENDENCE 2018 (AUTOKAR)
Cena: 750,00 zł
Zamawiana ilość:  
Kliknij aby powiększyć

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu naszą wyjątkową ofertę wyjazdu luksusowym autokarem Firmy Mazurkas na Targi Tendence do Frankfurtu nad Menem, które od tego roku odbywać się będą przed wakacjami. Wyjazd w terminie 29 czerwca – 2 lipca 2018 obejmuje 2 dni pobytu na targach i 2 noclegi. Wyjazd z kraju 29 czerwca rano, przyjazd do hotelu tego samego dnia wieczorem. Odjazd z terenów targowych 1 lipca o godz. 18,00 i 2 lipca rano z powrotem  w kraju.

Koszt wyjazdu z kartą wstępu wynosi 750 zł + Vat (brutto 922,50 zł)  od osoby i obejmuje:
- przejazd luksusowym autokarem (duże odstępy między siedzeniami,  z tyłu wieszak na płaszcze i garnitury, klimatyzacja, DVD, WC, bar z kawą, herbatą
i zimnymi napojami płatnymi u kierowcy) do Frankfurtu i z powrotem, transfery: hotel – targi - hotel, podróżny zestaw relaksacyjny: stopery do uszu, maseczka na oczy, podgłówek, ciepłe skarpety i pled; torba na materiały reklamowe.
- dwie noce w Fair Hotel am Rathaus w Schwalbach am Taunus, położonym
w odległości 12 km od terenów targowych i oddalonym o 60 kroków od stacji S-bahn, z której kolejką linii 3 w ciągu 15 minut dojeżdżamy na teren targów, korzystając z karty wstępu na targi jako biletu komunikacji.
W ten sposób są Państwo niezależni od godzin transferów autokarem.
W każdym pokoju jest lodówka, czajnik elektryczny wraz z zestawem herbat oraz kawą rozpuszczalną, a w łazience suszarka.
Bezpłatny internet WiFi dostępny w każdym pokoju, po uprzednim zgłoszeniu w recepcji, możliwość dopłaty do pokoju jednoosobowego 200 zł +VAT za cały pobyt, ilość pokoi jednoosobowych ograniczona;
- śniadania - bardzo różnorodny i bogaty bufet;
- ubezpieczenie Signal Iduna obejmujące koszty leczenia i następstwa nieszczęśliwych wypadków oraz assistance standard podczas podróży i pobytu za granicą;
- opiekę doświadczonego i sympatycznego pilota.

Należność z dopiskiem wyjazd na Targi Tendence należy przelać na r-k:
Targi Frankfurt nr 66 1140 2004 0000 3202 4872 8417.

Trasa przejazdu autokaru:
Warszawa - Łódź- Piotrków Tryb.- Częstochowa - Katowice - Wrocław - Frankfurt.

Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, otrzymają Państwo od nas fakturę VAT,
Po zapoznaniu się z warunkami i planem wyjazdu, prosimy czytelnie wypełnić druk zgłoszenia i odesłać  e-mailem do naszego biura wraz z potwierdzeniem dokonanego przelewu.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

 

Przedstawicielstwo Targów Frankfurt w Polsce wpisane jest do rejestru organizatorów i pośredników turystycznych Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 06356.  Dla Państwa pełnej informacji zamieszczamy posiadany przez nas Certyfikat ubezpieczeniowy organizatora turystyki.


Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!
Data dodania produktu: 17 kwiecień 2018.
  Produkt 1 z 1 w kategorii TENDENCE 2018  
Lista wszystkich produktów w targach
Twój koszyk
   


... jest pustyPełna oferta
Zobacz wszystkie
Powiadom znajomych
Powiadom znajomych o możliwości złożenia zamówienia
Regulamin  |  Wysyłka i zwroty  |  Kontakt z nami  |  Uwagi na temat serwisu

21 czerwiec 2018
Comptel.pl