Internetowy System Zamawiania Przedstawicielstwa Targów Frankfurt w Polsce Targi Frankfurt - Przedstawicielstwo w Polsce
   » AUTOMECHANIKA SHANGHAI 2018 » Zamówienie
Informacje
WYJAZD NA TARGI AUTOMECHANIKA SHANGHAI (pokój 1-osobowy)
Cena: 10.700,00 zł
Zamawiana ilość:  
Kliknij aby powiększyć

Z przyjemnością chcemy zaproponować Państwu wyjazd na targi Automechanika Shanghai, które odbędą się w terminie: 28.11.– 01.12.2018.


Koszt 7-dniowego wyjazdu w terminie 26 listopada – 2 grudnia 2018 wynosi: 10.700 zł od osoby z zakwaterowaniem w pokoju jednoosobowym (podatek: 0 % VAT).
 
Koszt wyjazdu obejmuje: 5 dób w  4* hotelu (pokoje z łazienką i klimatyzacją), przelot do Szanghaju i z powrotem liniami zachodnioeuropejskimi (np. Lufthansa i Swiss Air Lines).  Szczegóły przelotu zostaną określone  w momencie zgłoszenia kompletu uczestników, transfery autokarem wg programu., opiekę osoby z Przedstawicielstwa Targów Frankfurt  w Polsce oraz anglojęzycznego pilota, posiłki wg programu (Ś - śniadanie, O - obiadokolacja) wraz z jedną szklanką piwa bądź napoju bezalkoholowego typu soft drink do obiadokolacji, bilety wstępu do obiektów wymienionych w programie, napiwki dla lokalnego pilota i kierowców (4 USD na dzień od osoby), wizę do Chin, ubezpieczenie KL, NNW i bagażu.
Wyjazd realizujemy przy udziale minimum 10 osób. Ilość miejsc ograniczona.
 
Program wyjazdu na targi Automechanika Shanghai:
1 dzień (26.11. poniedziałek) - wylot z Warszawy (liniami Lufthansa);
2 dzień (27.11. wtorek) - Szanghaj (O) - Przylot do Szanghaju. Transfer do hotelu. Kolacja w lokalnej restauracji. Nocleg w Szanghaju.
3 dzień (28.11. środa)  Szanghaj (Ś, O) - Śniadanie w hotelu. Zwiedzanie Świątyni Nefrytowego Buddy. Wizyta w założonym w XVI w. Ogrodzie Yu oraz w pobliskim Miasteczku Handlowym Yuyuan, zwanym starym miastem. Wizyta w nowoczesnej dzielnicy Szanghaju – Pudong oraz wjazd szybką windą na położony na wysokości 263 m taras widokowy Wieży Telewizyjnej „Perła Orientu”, skąd rozpościera się wspaniały widok na miasto. Spacer po bulwarze nad rzeką Huangpu – słynnym Bundzie oraz po rozświetlonej, kolorowej i pełnej życia ulicy Nankińskiej. Wieczorem występy akrobatów chińskich - wspaniałego, miejscami zapierające dech w piersiach przedstawienie (tradycje akrobatyczne w Chinach liczą ponad 2000 lat). Kolacja w restauracji lokalnej. Powrót i nocleg w hotelu.
4 dzień (29.11. czwartek) (Ś, O) Śniadanie w hotelu.Transfer hotel – targi – hotel.
Odbiór przez przewodnika grupy wejściówek na targi oraz wprowadzenie gości na teren targów. Kolacja w restauracji lokalnej. Powrót do hotelu. Nocleg w Szanghaju.
5 dzień (30.11. piątek) (Ś,O) Śniadanie w hotelu.Transfer hotel – targi – hotel.
Kolacja w restauracji lokalnej. Powrót do hotelu. Nocleg w Szanghaju.
6 dzień (01.12. sobota) (Ś,O) Śniadanie w hotelu. Przejazd do miasteczka na wodzie Zhujiajiao. Rejs łódkami po kanałach. Czas wolny. Powrót do Szanghaju i do hotelu. Kolacja w restauracji lokalnej.  Powrót do hotelu. Nocleg w Szanghaju.
7 dzień (02.12. sobota) (Ś) Śniadanie w hotelu. Transfer na lotnisko kolejką Maglew, wylot. Cena nie obejmuje:
Dodatkowych napojów do posiłków, udziału w wycieczkach i zajęciach fakultatywnych nie objętych programem zwiedzania, Ewentualnych opłat za fotografowanie i filmowanie, usług tragarzy na dworcach kolejowych, lotniskach oraz w hotelach.

UWAGI: Cena może ulec zmianie w przypadku zmian cen w Chinach, zmiany kursu yuana, zmiany kursu USD, wzrostu cen biletów lotniczych, ew. zmian w programie.
• Ś- śniadania, O - obiadokolacje.
• Kolejność realizacji programu może ulec zmianie.
• Doba hotelowa zaczyna się o godz. 14 i trwa do godz. 12 dnia następnego. Wcześniejsze zakwaterowanie w dniu przybycia do hotelu jest możliwe jedynie w przypadku dostępności pokoi hotelowych i zgody hotelu. Brak możliwości zakwaterowania przed rozpoczęciem się doby hotelowej nie stanowi wady usługi.
• Podana standaryzacja hoteli jest kategoryzacją lokalną.
• W wyjątkach sytuacjach biuro zastrzega sobie prawo do zmiany podanych hoteli na inne o takim samym lub wyższym standardzie.
BARDZO WAŻNE! W celu uzyskania wizy chińskiej paszport musi być ważny minimum 6 miesięcy od daty powrotu z Chin oraz posiadać co najmniej sześć wolnych stron z nagłówkiem „wizy” – wolne strony mogą znajdować się naprzeciw siebie lub jedna za drugą, na tej samej kartce. Dokumenty potrzebne do załatwiania formalności wizowych w przypadku wizy indywidualnej (wypełniony wniosek wizowy, 1 kolorowe biometryczne zdjęcie, paszport) należy dostarczyć do naszego biura najpóźniej do 31 października br.
• Cena wyjazdu obejmuje ubezpieczenie kosztów leczenia za granicą (KL)  i pomoc w podróży (assistance) do 100 000 PLN następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) do 10 000 PLN oraz kosztów utraty lub opóźnienia dostarczenia bagażu podróżnego do 1000 PLN.

Szczegóły oferty TUTAJ

W sprawie szczegółów, prosimy o kontakt z Panią Dorotą Idzikowską:
(22) 4943201 Dorota.Idzikowska@poland.messefrankfurt.com
Przedstawicielstwo Targów Frankfurt w Polsce wpisane jest do rejestru organizatorów i pośredników turystycznych Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 06356.  Dla Państwa pełnej informacji zamieszczamy posiadany przez nas Certyfikat ubezpieczeniowy organizatora turystyki.


Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

 

Data dodania produktu: 09 październik 2018.
Poprzedni produkt Produkt 2 z 2 w kategorii AUTOMECHANIKA SHANGHAI 2018  
Lista wszystkich produktów w targach
Twój koszyk
   


... jest pustyPełna oferta
Zobacz wszystkie
Powiadom znajomych
Powiadom znajomych o możliwości złożenia zamówienia
Regulamin  |  Wysyłka i zwroty  |  Kontakt z nami  |  Uwagi na temat serwisu

23 październik 2018
Comptel.pl