Internetowy System Zamawiania Przedstawicielstwa Targów Frankfurt w Polsce Targi Frankfurt - Przedstawicielstwo w Polsce
   » AMBIENTE 2018 » Zamówienie
Informacje
WYJAZD NA TARGI AMBIENTE (Samolot)
Cena promocyjna: 2.690,00 zł
2.290,00 zł
Zamawiana ilość:  
Kliknij aby powiększyć

Oferta przelotu liniami Lufthansa i dołączenia do naszej grupy autokarowej na Targi Ambiente do Frankfurtu. Wyjazd w terminie 9 - 11 lutego 2018 obejmuje 3 dni pobytu na targach i 2 noclegi. Wylot z Warszawy z lotniska im. Fryderyka Chopina 9 lutego o godz. 9,45. Powrót i lądowanie w Warszawie 11 lutego o godz. 22,30.

UWAGA! Do dnia 30 listopada proponujemy Państwu promocyjną cenę 2290 zł + VAT.
Aby z niej skorzystać należy wypełnić druk zgłoszenia i wpłacić zaliczkę 1230 zł (1000 zł +VAT) od osoby na konto: Targi Frankfurt nr 66 1140 2004 0000 3202 4872 8417.
Rezerwacja następuje w momencie wpływu zaliczki na nasze konto. W przypadku rezygnacji z wyjazdu zaliczka nie podlega zwrotowi. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 16 stycznia 2017 po otrzymaniu proformy faktury na dopłatę.

Koszt wyjazdu brutto wynosi 2764,95 zł (cena może ulec zmianie ze względu na aktualną, wyższą cenę biletu lotniczego) i obejmuje:
- koszt karty wstępu na targi wraz z katalogiem targowym – 225,00 zł (VAT 0%),
- cena imiennego biletu lotniczego na trasie Warszawa – Frankfurt – Warszawa (UWAGA! Bilet bezzwrotny, bez możliwości zmian terminu, godziny przelotu, ewentualna zmiana nazwiska 600 zł);
- transfery hotel- targi – hotel luksusowym autokarem z grupą autokarową:,
- dwie noce w 4* Hotelu Michel (zmiana nazwy hotelu Mercure w Wetzlar) w przestronnym pokoju dwuosobowym z łazienką, dla gości bezpłatnie basen, sauna i siłownia, na miejscu restauracja i pub, dostęp do internetu); możliwość noclegów w pokoju jednoosobowym po dopłacie 250 zł za cały pobyt, ilość pokoi jednoosobowych ograniczona.
- śniadania - bardzo różnorodny i bogaty bufet;
- ubezpieczenie Signal Iduna obejmujące koszty leczenia i następstwa nieszczęśliwych wypadków oraz assistance standard podczas podróży i pobytu za granicą;
- opiekę doświadczonego pilota;

Koszt wyjazdu od osoby przy zgłoszeniu po 30 listopada wyniesie 2690 zł + Vat.


Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, otrzymają Państwo od nas fakturę VAT, która obejmuje dwie pozycje: koszt pakietu wyjazdowego ze stawką 23% VAT oraz koszt nieopodatkowanej karty wstępu na wszystkie dni targowe.
Po zapoznaniu się z warunkami i planem wyjazdu, prosimy czytelnie wypełnić druk zgłoszenia, a następnie odesłać e-mailem do naszego biura wraz z potwierdzeniem dokonanego przelewu. Wyjazd zrealizujemy przy udziale co najmniej 35 osób (łącznie w grupie jadącej autokarem i dolatującej samolotem).

Szczegóły oferty TUTAJ
Druk zgłoszenia TUTAJ

 

Przedstawicielstwo Targów Frankfurt w Polsce wpisane jest do rejestru organizatorów i pośredników turystycznych Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 06356.  Dla Państwa pełnej informacji zamieszczamy posiadany przez nas Certyfikat ubezpieczeniowy organizatora turystyki.
Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!
Data dodania produktu: 12 październik 2017.
Poprzedni produkt Produkt 2 z 2 w kategorii AMBIENTE 2018  
Lista wszystkich produktów w targach
Twój koszyk
   


... jest pustyPełna oferta
Zobacz wszystkie
Powiadom znajomych
Powiadom znajomych o możliwości złożenia zamówienia
Regulamin  |  Wysyłka i zwroty  |  Kontakt z nami  |  Uwagi na temat serwisu

24 listopad 2017
Comptel.pl