Internetowy System Zamawiania Przedstawicielstwa Targów Frankfurt w Polsce Targi Frankfurt - Przedstawicielstwo w Polsce
   » AMBIENTE 2018 » Zamówienie
Informacje
WYJAZD NA TARGI AMBIENTE (AUTOKAR)
Cena promocyjna: 1.690,00 zł
1.390,00 zł
Zamawiana ilość:  
Kliknij aby powiększyć

Oferta wyjazdu luksusowym autokarem Firmy Mazurkas na Targi Ambiente do Frankfurtu nad Menem. Wyjazd odbędzie się w terminie 7 – 12 lutego 2018, obejmując 3 dni pobytu na targach i 3 noclegi. Będzie również możliwość przelotu samolotem i dołączenia do grupy autokarowej (3 dni pobytu i 2 noclegi).
UWAGA PROMOCJA! Do 30 listopada br. mamy dla Państwa promocyjną cenę wyjazdu autokarem: 1390 zł + VAT.
Aby z niej skorzystać należy wpłacić zaliczkę 738 zł (600 zł + VAT) od osoby oraz przesłać druk zgłoszenia.
Rezerwacja następuje w momencie wpływu zaliczki na nasze konto. W przypadku rezygnacji z wyjazdu zaliczka nie podlega zwrotowi. Pozostałą kwotę należy wpłacić do dnia 15 stycznia 2018.
Koszt wyjazdu brutto od osoby wynosi 1657,95 zł i obejmuje:
- koszt karty wstępu na targi wraz z katalogiem targowym – 225 zł (VAT 0%)
- przejazd luksusowym autokarem (duże odstępy między siedzeniami, z tyłu wieszak na płaszcze i garnitury, klimatyzacja, DVD, WC, bar z kawą, herbatą i zimnymi napojami płatnymi u kierowcy) do Frankfurtu i z powrotem, transfery: hotel – targi - hotel, podróżny zestaw relaksacyjny: stopery do uszu, maseczka na oczy, podgłówek, ciepłe skarpety i pled; torba na materiały reklamowe.
- trzy noce w 4* Hotelu MICHEL Wetzlar w przestronnym pokoju dwuosobowym z łazienką, dla gości bezpłatnie basen, sauna, na miejscu restauracja i pub), dopłata do pokoju jednoosobowego 390 zł + 23% VAT za cały pobyt, ilość pokoi jednoosobowych ograniczona;
- śniadania - bardzo różnorodny i bogaty bufet;
- ubezpieczenie Signal Iduna obejmujące koszty leczenia i następstwa nieszczęśliwych wypadków oraz assistance standard podczas podróży i pobytu za granicą;
- opiekę doświadczonego i sympatycznego pilota.

Trasa przejazdu autokaru:
Warszawa - Łódź - Piotrków Tryb.- Częstochowa- Katowice- Wrocław - Frankfurt.

Koszt wyjazdu od osoby przy zgłoszeniu po 30 listopada wyniesie 1690 zł + Vat.

Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, otrzymają Państwo od nas fakturę VAT, która obejmuje dwie pozycje: koszt pakietu wyjazdowego ze stawką 23% VAT oraz koszt nieopodatkowanej karty wstępu na wszystkie dni targowe.
Po zapoznaniu się z warunkami i planem wyjazdu, prosimy czytelnie wypełnić druk zgłoszenia i odesłać go faksem lub e-mailem do naszego biura wraz z potwierdzeniem dokonanego przelewu.

Szczegóły oferty TUTAJ
Plan wyjazdu TUTAJ
Druk zgłoszenia TUTAJ

Przedstawicielstwo Targów Frankfurt w Polsce wpisane jest do rejestru organizatorów i pośredników turystycznych Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 06356.  Dla Państwa pełnej informacji zamieszczamy posiadany przez nas Certyfikat ubezpieczeniowy organizatora turystyki.


Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!
Data dodania produktu: 12 październik 2017.
  Produkt 1 z 2 w kategorii AMBIENTE 2018 Następny produkt
Lista wszystkich produktów w targach
Twój koszyk
   


... jest pustyPełna oferta
Zobacz wszystkie
Powiadom znajomych
Powiadom znajomych o możliwości złożenia zamówienia
Regulamin  |  Wysyłka i zwroty  |  Kontakt z nami  |  Uwagi na temat serwisu

24 listopad 2017
Comptel.pl