Internetowy System Zamawiania Przedstawicielstwa Targów Frankfurt w Polsce Targi Frankfurt - Przedstawicielstwo w Polsce
   » TENDENCE 2017 » Zamówienie
Informacje
VOUCHER NA KARTĘ WSTĘPU NA WYBRANY DZIEŃ TARGOWY
Cena: 85,00 zł
Zamawiana ilość:  
Kliknij aby powiększyć

T - karta jednorazowego wstępu na targi Tendence 2017 (24.06.-27.06), upoważniająca
do przebywania na terenach targowych w ciągu jednego, dowolnie wybranego dnia targów,
w godzinach ich trwania.
UWAGA! Ze względów bezpieczeństwa na Targach we Frankfurcie wprowadzono obowiązek rejestracji wszystkich uczestników: on-line lub na miejscu w kasie. Oferowany  powyżej voucher na kartę wstępu możecie Państwo zakupić w naszym Przedstawicielstwie. Zawiera on unikalny POUFNY NUMER. Po dokonaniu płatności i otrzymaniu od Przedstawicielstwa wiadomości 
z numerami zamówionych voucherów wystarczy wygodnie i szybko zarejestrować voucher on-line na stronie Messe Frankfurt , a następnie wydrukować wejściówki. Przy rejestracji on-line istotne jest podanie danych imiennych osoby, która będzie korzystać z zakupionej karty wstępu. Ważne: jeżeli dokonali Państwo zakupu większej ilości voucherów - po wpisaniu całkowitej liczby zamówionych voucherów, w kolejnych etapach postępowania przy każdym kolejno rejestrowanym nazwisku wpisujemy konkretny numer vouchera oraz ten sam adres e-mail, który podany został na początku rejestracji! (wówczas wszystkie zarejestrowane karty wstępu zostaną wysłane na jeden adres e-mail). Tak wydrukowana, zindywidualizowana karta wstępu staje się również biletem komunikacji miejsckiej RMV. Uprawnia ona do poruszania się bezpłatnie środkami komunikacji miejskiej w obrębie 100 km od terenów targowych - po uprzednim wpisaniu daty jego ważności (wybrany dzień targowy).

W naszej ofercie sprzedaży voucherów na targi ceny  voucherów są niższe o ok. 25 %
od cen w kasie we Frankfurcie!
 Wcześniejszy zakup i rejestracja voucherów to oszczędność czasu i pieniędzy!

Jeżeli chcieliby Państwo skorzystać z możliwości jednoczesnego dokonania płatności (kartą kredytową w Euro), rejestracji zakupionych voucherów oraz wydruku docelowej karty wstępu, zapraszamy do skorzystania z witryny ON-LINE Messe Frankfurt  (ceny voucherów zakupionych on-line na stronie Messe Frankfurt są identyczne z cenami w naszym Przedstawicielstwie).

Wysyłka voucherów:

Po dokonaniu wyboru  właściwej liczby zamawianych voucherów, prawidłowym wprowadzeniu danych Firmy (do faktury) oraz danych korespondencyjnych otrzymają Państwo fakturę proforma, na podstawie której możliwe będzie dokonanie płatności. Następnie, po zaksięgowaniu należności na koncie Przedstawicielstwa, otrzymają Państwo DROGĄ ELEKTRONICZNĄ
(na wskazany uprzednio adres e-mail) POUFNE NUMERY VOUCHERÓW wraz z instrukcją ich rejestracji i fakturą Vat (w związku z tym uprzejmie prosimy o szczególną ostrożność przy wpisywaniu adresu e-mail, na który finalnie mają zostać wysłane kody kart wstępu). 
*** *** *** 
 
Warto zapoznać się także z ofertą voucherów na wszystkie dni targowe ("D"), które to dodatkowo upoważniają do bezpłatnego odbioru cennego KATALOGU TARGÓW.

Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą wyjazdową! Oferujemy przejazd luksusowym autokarem na wybrane Targi,
do Frankfurtu i z powrotem; noclegi w ****Hotelu Michel w Wetzlar, codzienne transfery: Hotel-Targi-Hotel, kartę wstępu na Targi i katalog targowy, pakiet ubezpieczeń, a także opiekę doświadczonego pilota! 

Data dodania produktu: 16 maj 2017.
Poprzedni produkt Produkt 3 z 3 w kategorii TENDENCE 2017  
Lista wszystkich produktów w targach
Twój koszyk
   


... jest pustyPełna oferta
Zobacz wszystkie
Powiadom znajomych
Powiadom znajomych o możliwości złożenia zamówienia
Regulamin  |  Wysyłka i zwroty  |  Kontakt z nami  |  Uwagi na temat serwisu

29 maj 2017
Comptel.pl